W Eco Solid Houses budujemy za pomocą technologii ICF, czyli Insulated Concrete Forms. Budując tą technologią, tworzymy szalunek z styropianowych klocków, które zbroimy za pomocą odpowiedniego drutu, a następnie zalewamy konstrukcję betonem. Klocki styropianowe łączą się z betonem i otrzymujemy ocieploną ścianę, a dzięki efektywnemu połączeniu eliminujemy mostki termiczne. 

Chcesz zobaczyć jak to wygląda?

SZYBKOŚĆ BUDOWY

TYDZIEŃ NA KONDYGNACJĘ

Budowa systemem ICF jest niesamowicie szybka. 1m2 ściany powstaje w tempie około 30 minut, co pozwala nam wybudować jedną kondygnację domu do 150 m2 w 5 dni a wykończony dom w czasie od 3-4 miesięcy. Co najważniejsze, ściany są już ocieplone, a dzięki naszemu systemowi zyskujesz dodatkową przestrzeń w domu w porównaniu do innych systemów budowlanych!

Oszczędności użytkowania

Płacisz raz, oszczędzasz całe życie!

Ściany wybudowane w systemie ICF mają ciągłość izolacji, dzięki czemu eliminujemy mostki termiczne. W zależnośći od grubości klocków osiądamy współczynnik przenikania ciepła U = 0,10–0,20 W/m2K(Im niższa jest wartość współczynnika U, tym lepiej dany materiał izoluje ciepło.

W przypadku budynków, niska wartość współczynnika U oznacza, że mało ciepła ucieka na zewnątrz podczas zimy i mało ciepła wnika do środka podczas lata. Dlatego materiały o niskim współczynniku U są preferowane w budownictwie energooszczędnym), co pozwala nam wybudować dom niemalże zeroenergetyczny przy odpowiednim projekcie i ułożeniu na działce.

TWÓJ SPOKÓJ

Budując z nami swój dom, nie zaskoczą Cię wzrosty cen. Nasza technologia ICF umożliwia precyzyjne planowanie i realizację budżetu – nie ma niespodzianek w trakcie budowy. Ponadto, domy zbudowane z technologii ICF są wyjątkowo stabilne. Betonowa konstrukcja, w połączeniu z izolacyjnymi właściwościami styropianu, sprawia, że domy są odporne na wstrząsy, zmiany temperatur i ekstremalne warunki pogodowe. To oznacza, że inwestując w dom zbudowany technologią ICF, otrzymujesz nie tylko niskie rachunki za ogrzewanie, ale również pewność, że Twój dom przetrwa próbę czasu.

Komfort
i zdrowie

Dzięki eliminacji mostków termicznych, zapobiegamy powstawaniu grzybów, pleśni powstałych na skutek różnic temperatur. Dodatkowo w budynkach o takiej szczelności zaleca się wentylację mechaniczną z rekuperacją, które zwiększają oszczędności oraz jakość powietrza w domu.

POZNAJ NAS LEPIEJ

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach, które daje budowa z nami:

wolność w projektowaniu i dodatkowe m2
szybkość budowy
eliminacja mostków termicznych
łatwość instalacji
komfort i zdrowie
budynek wolny od szkodników
oszczędności użytkowania
zniżki u naszych partnerów

KLIKNIJ W ANIMACJĘ ABY ZOBACZYĆ JAK POWSTAJE BUDYNEK TECHNOLOGIĄ ICF

Odtwórz wideo

Gotowy, aby zbudować swoją przyszłość z nami?

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej.