Jak to się wszystko zaczęło?

Dlaczego wybraliśmy ICF?

W Eco Solid Houses, odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie na budowę energooszczędnych i pasywnych domów. Naszym celem jest eliminacja problemów związanych z przeciągającą się budową, generującą dodatkowe koszty i zapewnienie doskonałego domu pod względem energooszczędności i komfortu na długie lata.

Po dokładnej analizie wszystkich dostępnych systemów budowlanych, zdecydowaliśmy się na technologię ICF (Insulated Concrete Form). Dzięki niej budujemy domy, składając szalunek tracony z najwyższej jakości materiałów izolacyjnych. Szalunek zbroimy i zalewamy odpowiednim rodzajem betonu. Taki system pozwala nam stworzyć budynek w niesamowicie krótkim czasie – nawet w 5 dni na kondygnację – eliminuje mostki termiczne i posiada już wymagane ocieplenie budynku.

Sprawdziliśmy to!

Najlepsza technologia!

Budowa z wykorzystaniem technologii ICF to prostota, oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim – brak zmartwień podczas budowy.

Kiedy budujesz z nami, otrzymujesz:

wolność w projektowaniu i dodatkowe m2
szybkość budowy
eliminacja mostków termicznych
łatwość instalacji
komfort i zdrowie
budynek wolny od szkodników
oszczędności użytkowania
zniżki u naszych partnerów

Poznaj nasze wartości

Czym się kierujemy budując Twoją przyszłość?

Partnerstwo

01

Dla nas oznacza dzielenie się wiedzą i zasobami oraz współpracę na każdym etapie budowy. Zanim zaczniemy współpracę możesz zapisać się na naszą listę mailingową. Tam otrzymasz cenną wiedzę na temat wyboru działki, zatrudnienia architekta, poznasz różne systemy budowlane oraz otrzymasz arkusz do obliczania kosztów budowy.

Chcemy, abyś miał pewność, że dokonujesz najkorzystniejszego wyboru. Dodatkowo, dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny e-book (wartość 1000 zł) z instrukcjami, na co zwracać uwagę podczas wykończenia domu. To kompendium wiedzy, które Dawid zgromadził w ciągu 11 lat prowadzenia firmy remontowo-budowlanej w Niemczech.

Perfekcja

02

Dla nas oznacza pewność i bezpieczeństwo. Doskonale znamy naszą branżę i wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Każdy etap budowy jest przez nas dokładnie planowany i kontrolowany, a pracownicy są przeszkoleni zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami.

Dzięki temu, współpracując z nami, masz gwarancję jakości i wiesz, że terminy zostaną dotrzymane.

Zadowolenie

03

Dla nas oznacza radość z pracy i satysfakcję z efektów. Dobierając nasz zespół, zwracamy uwagę na pasję do budowania i zdolność do pracy w zespole. Z okazji budowy Twojego domu, otrzymasz od nas time-lapse pokazujący cały proces. Po zakończeniu prac, jeżeli nie będzie przeciwwskazań, zorganizujemy Dni Otwarte.

Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby pochwalić się efektami naszej współpracy, a dla nas – kolejna szansa na pokazanie naszej solidnej pracy.

Kto za to wszystko odpowiada?

Kim jesteśmy?

Za wszystkim stoi doświadczenie naszego zespołu.

Dawid, posiadający 11 lat doświadczenia w prowadzeniu firmy budowlanej w Polsce i Niemczech, odpowiada za perfekcyjną realizację budowy i wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań budowlanych.

Kasia, jako certyfikowany Coach i Konsultant badania DISC D3, zapewnia w firmie spójność i pełni nadzór nad funkcjonowaniem firmy.

Gotowy, aby zbudować swoją przyszłość z nami?

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej.